Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Autodesk ve ModuleWorks Stratejik Ortaklığını Duyurdu

Autodesk ve ModuleWorks Stratejik Ortaklığını Duyurdu

Fusion 360’a daha da gelişmiş üretim yetenekleri getirecek olan ModuleWorks ile yeni ortaklığımız hakkında bilgi edinin.

Fusion 360’ın gelişmiş üretim yeteneklerini geliştirmeye devam etme hedefimizin bir parçası olarak, ModuleWorks ile uzun vadeli bir ortaklığı duyuruyoruz. Bu ortaklık, çok eksenli CNC işleme için ek yetenekler sunmak için güçlü ModuleWorks takım yolu hesaplama teknolojisini Fusion 360’a dahil etmemizi sağlar. 

Modül Çalışmaları Hakkında

ModuleWorks, takım yolu oluşturma ve simülasyon konusundaki uzmanlığıyla sektörde tanınan, dijital üretim endüstrisi için lider bir yazılım bileşeni sağlayıcısıdır. Yazılım bileşenleri, dünya çapında 500.000’den fazla kurulu CAD/CAM ve CNC yazılımı koltuğunun performansını ve kalitesini şimdiden optimize ediyor.

Standart ürünlerden özel geliştirme projelerine kadar ModuleWorks, şirketlerin Endüstri 4.0 vizyonlarını hayata geçirmelerine yardımcı olur. ModuleWorks, kapsamlı son teknoloji yazılım bileşenleri portföyüyle, müşterilerinin CAD/CAM çözümlerini optimize etmelerine ve rekabet güçlerini artırmak için CNC/MTB sistemlerine bağlanmalarına olanak tanır.

“Yazılım bileşenlerimiz hızlı ve sorunsuz entegrasyon için tasarlandı ve Autodesk’in yenilikçi işleme çözümlerinin geliştirilmesini ve devreye alınmasını hızlandırmak için teknolojimizi nasıl kullandığını görmek heyecan verici. Başarılı bir işbirliği ve teknolojide gelecekteki gelişmeler için sabırsızlanıyoruz.” 

Dr. Yavuz Murtezaoğlu, ModuleWorks Genel Müdürü

Bu ortaklık Fusion 360’a Ne Getirecek? 

Fusion 360 platformunun ayrılmaz bir parçası, verimli çok eksenli frezeleme ve tornalama için yüksek performanslı, çarpışmasız takım yolları oluşturma yeteneğidir. Yeni ortaklık, Autodesk’e CAD/CAM uzmanı ModuleWorks tarafından geliştirilen gelişmiş takım yolu hesaplama algoritmalarına sürekli erişim sağlıyor.

Fusion 360’a sorunsuz bir şekilde entegre olan ModuleWorks bileşenleri, Fusion 360 içindeki mevcut yetenekleri tamamlar ve tanıdık kullanıcı deneyimini korurken dijital üretim iş akışlarının performansını, kalitesini ve işlevselliğini sürekli olarak geliştirmek için kullanılacaktır. 

“Fusion 360 altı haftalık yayın döngüsü ve ModuleWorks teknoloji geliştirmesinin hızlı temposu ile bu stratejik ortaklık, küresel Fusion 360 kullanıcıları topluluğumuza sürekli yeni işlevsellik ve performans geliştirmeleri akışı sağlamamıza yardımcı olacak. ModuleWorks ortaklığının şüphesiz 2022 ve sonrasında sahip olacağı etkiyi görmekten heyecan duyuyorum.”  

Autodesk Tasarım ve Üretim Başkan Yardımcısı Stephen Hooper

Bu heyecan verici ortaklığı çevreleyen gelecekteki güncellemeler için bizi izlemeye devam edin.