Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Adobe Dünyanın En Beğenilen Şirketler Listesinde

Fortuna'ya Göre, Adobe Dünyanın En Beğenilen Şirketler Listesinde

Adobe'nin misyonu her zaman insanları dünyayı değiştirmeye teşvik eden ürünler yaratmak olmuştur. Bu misyon, son iki yılda tanık olduğumuz dijital olan her şeye yönelik derin küresel değişimin ortasında her zamankinden daha güçlü ve alakalı. Bu değişikliklerin büyüklüğü ve etkisi herkesi etkiliyor ve kuruluşların bu dijital devrimin bağlantı noktasındaki  Adobe Creative Cloud, Document Cloud ve Experience Cloud ile dijital etkileşimlerini daha önce hiç olmadığı kadar ölçeklendirmelerini gerektiriyor.

Bu yıl 40. yıl dönümümüzün ilerisini düşündüğümüzde, sadece yaptıklarımızdan değil, nasıl yaptığımızdan da gurur duyuyoruz. Sürdürülebilir büyümemiz ve başarımız, çalışanlarımıza sarsılmaz bir odaklanmaya, çığır açan yeniliklere ve dünyada olumlu etki yaratmak için Adobe'nin en iyilerinden yararlanma amacımıza dayanmaktadır. Gerçek, istisnai, yenilikçi ve katılımcı olma temel değerlerimizi bünyesinde barındıran ve durmaksızın insanlara ilham veren, endüstrileri dönüştüren ve dünyayı ileriye taşıyan ürünler ve deneyimler yaratmaya odaklanan dünya çapındaki çalışanlarımız olmadan bu çalışmaların hiçbiri mümkün olmazdı.

Bu nedenle Fortune'a göre “ Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” arasında yer almaktan özellikle gurur duyuyoruz. Bu listeye 3. kez ilk 50'ye giriyoruz.

Fortune, en iyi 50 All-Star'ı seçmek için küresel yönetim danışmanlığı firması Korn Ferry ile ortaklık kurarak aşağıdaki dokuz özellik etrafında çeşitli sorular sorulan 3.770 yönetici, yönetim kurulu üyesi ve analistle anket yaptı:

  1. Yetenekli insanları çekme ve elde tutma yeteneği
  2. Yönetim kalitesi
  3. Topluma ve çevreye karşı sosyal sorumluluk
  4. Yenilikçilik
  5. Ürün veya hizmetlerin kalitesi
  6. Kurumsal varlıkların akıllıca kullanılması
  7. Finansal sessizlik, durgunluk
  8. Uzun vadeli yatırım değeri
  9. Küresel olarak iş yapmada etkinlik

Fortune'dan alınan bu ödül, insanlara, kültüre ve amaca olan bağlılığımızın işe yaradığının bir başka teyididir ve aynı zamanda iş arkadaşlarımızın saygısını kazanmakta ve ileriye dönük iş stratejimize ve harika ekiplerimizin yaptığı çalışmalara daha fazla güvenmemizi sağlamaktadır.