Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
2022 Yeni Sürüm: Photoshop Elements ve Premiere Elements

Yeni sürüm: Adobe Photoshop Elements 2022 ve Premiere Elements 2022

Adobe Photoshop Elements 2022 ve Adobe Premiere Elements 2022 ile yaratıcı düzenleme ve hikaye anlatımının eğlencesini keşfedin.

Adobe Sensei AI teknolojisi* ve otomatik seçenekler, fotoğrafları tek tıklamayla sanata dönüştürebilmeniz, fotoğrafları herhangi bir şekle uyacak şekilde değiştirebilmeniz ve videoları sosyal medya için yeniden boyutlandırdığınızda ürününüzü otomatik olarak yeniden frame edebilmeniz için işin zor kısmını üstlenir.

Photoshop Elements 2022 ve Premiere Elements 2022 ile şunları yapabilirsiniz:

  • Fotoğraflarınızı yepyeni bir düzeye taşımak için hareketli katmanlar veya 3D kamera hareketi ekleyin ve sosyal medyada kolay paylaşım için MP4'ler olarak kaydedin.
  • Videoları sosyal medya dostu dikey ve kare en boy oranlarında düzenleyin ve dışa aktarın.
  • Mükemmel evcil hayvan resimleri oluşturan, fotoğraf arka planlarını genişleten, videolarınıza eğlenceli animasyonlu kaplamalar ekleyen ve video gölgelerinde ve vurgularında ayrıntıları ortaya çıkaran dört yeni Guided Edits ile becerilerinizi geliştirin.
  • Kolay paylaşım için videoları sıkıştırın.
  • Yeni fotoğraf ve video slayt gösterileri stilleriyle kişiselleştirilmiş kreasyonlar yaratın.
  • Yazılımın kullanımını ve gezinmesini daha da kolaylaştıran güncellenmiş görünümün keyfini çıkarın.

    Ve çok daha fazlasını yapın!

Daha fazla bilgi edinin >

* Adobe Sensei, ortak bir çerçevede yapay zeka ve makine öğrenimi kullanarak dijital deneyimlerin tasarımını ve sunumunu önemli ölçüde iyileştirmek için tüm Adobe ürünlerinde akıllı özelliklere güç veren teknolojidir.