Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Acrobat DC’ye Geçişin ROI (yatırım getirisi) Avantajları

Yeni Kampanya Kiti: Acrobat DC'ye geçişin ROI (yatırım getirisi) avantajları

Forrester danışmanlık şirketi geçtiğimiz günlerde Adobe Acrobat DC'nin kuruluşların çalışan ve IT görevlerinde zaman kazandırarak ve kağıt ve posta ücreti gibi şeyler için malzeme maliyetlerini azaltarak üç yıl boyunca %303'lük bir yatırım getirisi sağlayabileceğini, keşfetti. Bu getiri, müşterilerinizin Acrobat DC'nin kuruluşların üretkenliği artırmasına, her yerden işbirliğini güçlendirmesine, müşteri işlemlerini hızlandırmasına ve IT ek yükünü ve maliyetlerini azaltmasına nasıl yardımcı olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için harika bir fırsat sunuyor.

Bu kullanımı kolay kit, aşağıdakiler de dahil olmak üzere Acrobat DC'nin sağladığı zaman ve maliyet tasarruflarını size iletebilmek için ihtiyacınız olan kaynakları sağlar:

  • Kanal kopyalama, e-posta şablonları, web afişleri ve sosyal medya içeriği dahil olmak üzere Acrobat DC'nin sağladığı yatırım getirisi hakkında farkındalık yaratmak için pazarlama faaliyetleri.
  • Forrester danışmanlık şirketinin gündemi “Adobe Acrobat DC'ye geçiş ile sağlanan maliyet tasarrufu ve iş avantajları” ve “Adobe Document Cloud'un toplam ekonomik etkisi.” tam rapor ile beraber SMB (sunucu ileti bloğu) için ROI avantajlarını özetler.
  • Çözüm özeti, güvenlik teknik incelemesi ve ürün karşılaştırma tablosu da dahil olmak üzere Acrobat DC'ye geçiş yapmayı düşünen müşterilere yardımcı olmak için teminat.
  • İş müşterilerinize yaptığınız çağrılardan en iyi şekilde yararlanmak ve daha sonra takip etmek için e-Posta kopyasını almak amaçlı dört adım sağlayan bir konuşma kılavuzu.
  • Adobe'nin değer teşvik planı (VIP) satın alma programı aracılığıyla seri hale getirilmiş lisanslamadan abonelik lisansına kolayca geçiş yapmalarına yardımcı olmak için hem ekipler hem de kurumsal müşteriler için geçiş kılavuzları ve kontrol listeleri.

Kit artık İngilizce olarak mevcuttur. Yerelleştirilmiş sürümler yakında hazır olacak.

Kiti bugün indirin > (oturum açma gerekli).