Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Adobe Acrobat İle Yaratıcı Çalışmayı Kolaylaştırın

Adobe Acrobat İle Yaratıcı Çalışmayı Kolaylaştırın

Sanatçılar ve grafik tasarım uzmanları, Adobe Photoshop gibi Adobe Creative Cloud uygulamalarıyla hemen hemen her vizyonu gerçekleştirebilirken, yaratıcı işbirliği (özellikle uzaktan çalışanlar arasında) yine de zor olabilir. Adobe, beyin fırtınalarını kolaylaştırmaktan yeni projeler için tasarım fikirleri üzerinde fikir yürütmeye kadar, yaratıcı olma işini kolaylaştıran araçlara sahiptir.

Vaka çalışmalarından yüksek kaliteli ana sayfa tasarımlarına kadar her konuda fikir oluşturmak, organize etmek, paylaşmak ve işbirliği yapmak için kullanabileceğiniz Acrobat PDF araçlarıyla kendinizi (veya yaratıcı ekibinizi) başarıya nasıl hazırlayacağınızı keşfedin .

Inspo'nuzla Dijitalleşin

Fikir oluşturma ve tasarım süreci boyunca tüm görsel ilhamınızı izlemeyi ve bunlara erişmeyi kolaylaştırın. Bir sanat eseri, bir web sayfası veya sadece bir kaldırım şeridinin rengi ve dokusu olsun, size ilham veren bir şey gördüğünüzde, onu bir ruh hali panosuna ekleyin.

Yorumlar için ekibinizle paylaşmayı kolaylaştırmak için dijital ruh hali panonuzu PDF olarak kaydedin. Ya da eski moda kağıt ve bantla ruh hali panoları yapmayı tercih ederseniz, işiniz bittiğinde bir resim çekebilir ve Adobe Scan ile kolayca dijitalleştirebilirsiniz .

Düşüncelerinize ve fikirlerinize tutunmak için notlar yazın. Önemli metni vurgulayın veya PDF'nizde serbest çizimler yapın. Ayrıca, bu PDF'yi diğer PDF belgeleriyle birleştirmeyi ve bunları bulutta depolamayı deneyebilir, böylece fikirlerinizi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Çevrimiçi PDF – Adobe Acrobat

Adobe Acrobat çevrimiçi hizmetleri, herhangi bir tarayıcıda PDF'lerle çalışmanıza olanak tanır. Çevrimiçi PDF oluşturun ve dönüştürün, dosya boyutunu küçültün ve daha fazlasını yapın. Acrobat'ı çevrimiçi ücretsiz deneyin! Daha fazla bilgi edin

Fikirleri ve geri bildirimleri paylaşın

İster bir ruh hali panosu, ister bir görünüm kitabı veya en son web sitesi tasarımınızın maketi olsun, PDF'ye dönüştürürseniz, bir bağlantıyla paylaşabilirsiniz. Projeleri PDF dosyaları olarak paylaştığınızda, tasarım becerilerinizi en iyi şekilde gösterirsiniz – alıcılarınız hangi yazı tiplerini veya programları kullanırsa kullansın, tasarımlarınızı tam olarak istediğiniz gibi göreceklerdir.

Ortak çalışanlar ve müşteriler, dosyayı indirmek veya yorum yapmak için oturum açmak zorunda kalmadan PDF'nizi inceleyebilir. Yapışkan notlar gönderebilir, görüntüleri vurgulayabilir ve hatta hoşlanmadıkları öğelerin üzerini çizebilirler.

Belge üzerinde aynı anda birden fazla gözden geçiren kişi çalışabilir. Birden fazla inceleme aşamasından geçiyorsanız, aynı PDF'ye düzeltmeler ekleyin, eski sayfaları silin veya dosyayı ikiye bölmeyi deneyin.

Bir PDF tasarım portföyü oluşturun

En iyi yaratıcı çalışmalarınızın bir dizisini, paylaşması kolay bir dosyaya kaydedin. Tek bir PDF, PNG ve JPG fotoğraflarını, illüstrasyonlarını, bilgi grafiklerini ve Adobe Photoshop bileşiklerini içerebilir, böylece tüm tasarım çalışmalarınız tek bir yerde görünebilir.

Portföy PDF'niz buluta kaydedilecek, böylece nerede olursanız olun anında bulabilir, yazdırabilir veya paylaşabilirsiniz. Dosya bir e-postaya sığmayacak kadar büyükse, dosyayı bir Acrobat Pro DC aboneliği ile sıkıştırabilirsiniz.

Evrak İşlerini Hızlandırın

Tasarım işini kolaylaştırmanın yanı sıra PDF araçlarıyla işinizin diğer yönlerini de hızlandırabilirsiniz. Acrobat ile serbest çalışanlar ve küçük işletme sahipleri, sözleşmeleri ve faturaları paylaşabilir ve tekrar tekrar kullanmak üzere şablonlar olarak kaydedebilir. Müşteri bilgileri ve proje özellikleri için form alanları ekleyin ve kolay paylaşım ve depolama için Microsoft Excel gider veya ödeme raporlarını PDF'lere dönüştürün.

Ve doğrudan web tarayıcınızda bulunan birçok yeni Adobe aracıyla, Acrobat uygulamasını başlatmadan bile çok şey yapabilirsiniz.

Başlamak

Adobe Acrobat Pro DC'yi keşfedin ve fikir toplamayı, iş paylaşmayı, geri bildirim almayı ve evrak toplamayı kolaylaştırın. Yapmak istediğiniz yaratıcı işi yapmak için daha fazla zaman harcayabilmek için yapmanız gereken iş işlerini daha hızlı yapın.