Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Adobe Acrobat, NWSL ile İşbirliğinde Spor Hızında Üretkenliğe İlham Veriyor

Geçen yıl Adobe, NWSL’nin Resmi Yaratıcılık Ortağı olarak Ulusal Kadınlar Futbol Ligi (NWSL) ile çok yıllı bir ortaklık başlattı ve oyuncu hikayelerinin geliştirilmesine ve yeni nesil hayranlara ve yaratıcılara ilham verilmesine yardımcı oldu.

2024 NWSL Draftı Anaheim Kongre Merkezi’nde, dünyanın önde gelen kadın futbol liginin yeni nesil oyuncularını karşılayacak. PDF’leri tüketmek, oluşturmak, düzenlemek ve imzalamak için küresel standart olan Adobe Acrobat, taslak sırasında NWSL’nin Resmi Dijital İmza Platformu olarak vurgulanacak. Yeni draft edilen oyuncular sahne arkasına geçecek ve kendilerine Adobe Acrobat tarafından desteklenen kırmızı bir kalem verilerek, adlarını bir cam parçasına yazmaları sağlanacak ve bu, dünyaya kadınların profesyonel futbolundaki inanılmaz yolculuklarının başlangıcının sinyali olacak.

“Adobe Acrobat’ın bu yılın taslağının bir parçası olarak NWSL’nin Resmi Dijital İmza Platformu olmasından heyecan duyuyoruz; kariyerlerinin bir sonraki aşamasına geçen bu olağanüstü sporcular için hayatlarında bir kez yaşanacak bir deneyim. " dedi Adobe marka baş sorumlusu Heather Freeland. “NWSL ile birlikte, hayal kurmaya cesaret eden bir sonraki oyuncu dalgasının ilham verici hikayeleriyle kadın futbolu için yeni izleyicilere ulaşmak için harika bir fırsatımız var."

NWSL İş Ortağı Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mitch Poll şunları söyledi: “Zamanın ve kaynakların hayati önem taşıdığı dinamik bir spor ortamında Adobe’nin güçlü dijital belge çözümleri, NWSL’nin operasyonel omurgasını güçlendirecek." Adobe ile iş birliği yaparak Cuma günü NWSL Draft’ta yeni nesil oyuncuları, oyuncuları, takımları ve ligi hem saha içinde hem de saha dışında yaratıcılık ve üretkenlik açısından yeni boyutlara taşıma yönündeki ortak hedefimize mükemmel bir şekilde uyum sağlayan benzersiz bir imza deneyimiyle karşılıyoruz."

Kadın sporlarının profili hızla büyürken, NWSL’nin işi çoğu zaman zaman ve kaynak açısından kısıtlıdır. Oyuncu sözleşmelerini, sponsorluk anlaşmalarını ve bütçeleri detaylandıran kritik belgeler, NWSL’de ve dünya çapındaki spor liglerinde işlerin nasıl yürütüldüğünün merkezini oluşturur.

Adobe Acrobat, her boyut ve türde işletme için dijital çalışmaya güç veren, kritik belgeleri nerede olurlarsa olsunlar zahmetsizce oluşturma, gönderme, imzalama ve yönetme olanağı sağlayan bir motordur. Sözleşmeleri tek tek ve geniş ölçekte oluşturmak, göndermek, imzalamak ve yönetmek için eksiksiz bir çözümdür.

Yüz milyonlarca aktif kullanıcı, Acrobat’ı PDF güvenliği ve uyumluluğu açısından en güvenilir marka olarak görüyor; insanlarla çalıştıkları yerde (masaüstü, web ve mobil) tanışıyor ve güvenli ve kusursuz işbirliği sağlamak için Microsoft 365 ve Google Drive gibi popüler üretkenlik uygulamalarıyla entegre oluyor.

Acrobat’ın NWSL’nin Resmi Dijital İmza Platformu haline gelmesiyle Adobe ve NWSL, sporda eşitliği geliştirmek ve NWSL takımlarının, oyuncularının ve taraftarlarının saha içinde ve saha dışında yaratıcı ve üretkenlik becerilerini geliştirmelerine ve güçlendirmelerine yardımcı olmak için ortaklıklarını sürdürüyor.