Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Kendi Acrobat DC Web Semineri Serinize Ev Sahipliği Yapın

Adobe İş Ortakları: Kendi Acrobat DC web semineri serinize ev sahipliği yapın.

Önemli sayıda müşteri hala Adobe Acrobat yazılımının eski sürümlerini kullanıyor ve Acrobat DC aboneliğinin tam değerini henüz anlayabilmiş değil. Acrobat DC satışlarını yönetmenize yardımcı olmak için Adobe, kendi müşteri web semineri serinizi barındırmanız için gereken kaynakları geliştirmiştir.

Şimdi Acrobat DC'nin avantajlarını, hala geçiş yapmayan sürekli müşterilere aynı zamanda Acrobat DC'deki tüm zaman kazandıran özelliklerden henüz yararlanmayan aktif abonelik müşterilerine gösterebilirsiniz.

Web Semineri serisine “Acrobat DC: PDF üretkenliğinin gücü” denir ve programınızdaki müşterilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her ay Nisan ayından Ağustos 2021'e kadar yayınlanan yeni bir konuyla birlikte beş isteğe bağlı web semineri bunula beraber her oturumu tanıtmak ve barındırmak için ihtiyacınız olan satış ve pazarlama kaynaklarını içerir. Oturumlar herhangi bir sırayla çalıştırılabilir, böylece seriyi müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirsiniz. Konular şunları içerir:

  • Nisan: PDF içeriğini yeniden kullanma
  • Mayıs: Uzaktan çalışma
  • Haziran: İşbirliği
  • Temmuz: Microsoft bütünleştirme
  • Ağustos: Geliştirilmiş yazılım yönetimi

İlk konu için kit artık İngilizce olarak mevcuttur. Bu oturum, müşterilere PDF'leri masaüstü, web ve mobil cihazlarda nasıl düzenleyeceklerini ve mevcut PDF'leri çeşitli dosya formatlarına nasıl dönüştüreceklerini göstererek PDF içeriğini yeniden kullanmaya odaklanır. Kit, sunum destesinden, komut dosyalarından ve videolardan e-postalar, web afişleri ve sosyal medya içeriği gibi pazarlama varlıklarına kadar her şeyi içerir.

Kiti indirin > (oturum açma gerekli)

Yerelleştirilmiş sürümler yakında hazır olacak. Ayrıca, her yeni isteğe bağlı Web Semineri konusunun tüm kaynaklarını almak için her ay Acrobat DC Assets sayfasını kontrol etmeyi unutmayın.