Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
CC için Frame.io, Şimdi Premiere Pro ve After Effects’de

Creative Cloud için Frame.io, Şimdi Premiere Pro ve After Effects'de

Son 24 ayda yüzlerce Adobe müşterisiyle görüşüldükten sonra, video oluşturma için uzaktan işbirliği, inceleme ve bağlantıya olan ilginin ve ihtiyacın her zamankinden daha hızlı arttığı duyuldu. Daha önce önemliydi, şimdi kritik. Bugün, Premiere Pro ve After Effects müşterilerinin aboneliğinizin bir parçası olarak Creative Cloud için Frame.io'yu edindiğini paylaşmaktan heyecan duyuluyor. Frame.io, doğru insanlarla bağlantı kurarak ve daha hızlı onay alarak daha hızlı çalışmanıza yardımcı olur.

Frame.io'nun profesyonel, kullanımı kolay iş akışı, ekibiniz, müşteriniz veya istediğiniz diğer gözden geçirenlerle videonuzun veya kompozisyonunuzun bağlantısını paylaşmanıza olanak tanır. Video üzerinde yorum yapabilir ve çizim yapabilirler ve zaman damgalı geri bildirimlerini doğrudan zaman çizelgenizde göreceksiniz. Geri bildirim toplamak için artık kafa karıştırıcı e-posta ileti dizilerini veya elektronik tabloları deşifre etmenize gerek yok. Bitirdiğinizde, gözden geçirenleriniz doğrudan web bağlantısını veya ödüllü Frame.io uygulamasını kullanarak onaylayabilir. Bu, sonuca daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur ve kullanımı bir zevktir.

Creative Cloud için Frame.io ayrıca varlıkları tek bir yerde düzenlemenize yardımcı olur. 100 GB'lık özel Frame.io depolama alanıyla, seçtiğiniz başka bir ekip üyesiyle paylaşmak üzere beş etkin projeye kadar medyanızı doğrudan buluta yükleyebilirsiniz. Bu, ayrı bir hizmet kullanmak zorunda kalmadan Premiere Pro ve After Effects'ten medya ve diğer dosyaları hızla yüklemenize ve indirmenize olanak tanır.

Ayrıca, dosyaları kameranızdan alıp kaydı durdurduğunuz anda buluta koyan Frame.io Camera to Cloud'a da erişebilirsiniz. Artık beklemek yok. Artık dosya aktarımı yok. Manuel yükleme veya indirme yok. Ve disk sürücüleri yok. Görüntüler neredeyse anında kullanılabilir, böylece siz hala çekim yaparken insanlar çalışmaya başlayabilir. Golden State Warriors'ın Camera to Cloud ve Premiere Pro'yu kullanarak sosyal medyada anında yayınlanan en güncel oyun aksiyonunu nasıl elde ettiğini görün.

Creative Cloud için Frame.io, dünya çapında kullanıma sunulan Premiere Pro ve After Effects'in en son sürümlerinde mevcuttur. Uygulamalarınızı güncelledikten sonra Adobe ID'nizi kullanarak Frame.io ile İnceleme panelinde oturum açın. Daha eski bir sürümdeyseniz, Frame.io panelini de yükleyebilir veya doğrudan app.frame.io aracılığıyla Frame.io web uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Creative Cloud için Frame.io, video oluşturmanın geleceği için güçlü bir platform oluşturmaya yönelik önemli bir ilk adımdır. İşinizi daha hızlı ve daha kolay yapmanıza yardımcı olmak için video ekiplerini, medyayı ve iş akışlarını baştan sona birbirine bağlayan eksiksiz bir işbirliği platformu oluşturduğumuz için bizden daha fazla gelişme için Adobe'u izlemeye devam edin. Premiere Pro ve After Effects'te artık mevcut olan diğer yeni özelliklere göz atmayı unutmayın.