Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Dijital Dünyanın Ortak Noktası: Zoom

Dünyanın neresinde olursanız olun yalnızca internet bağlantısı ve bir uygulama ile dilediğiniz kişi ya da kişilerle görüşebilirsiniz. İşte bu uygulamanın ya da bir diğer değişle aracın adı: Zoom.

Video konferans uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Zoom, 2 kişiden başlamak üzere sahip olduğu farklı paketlerle büyük şirketler ve çok kullanıcılı kuruluşlar için çözümler sunuyor. 

Online toplantılar, eğitimler, teknik görüşmelerin yapılabileceği “Toplantı” modunun yanı sıra webinar olarak da bilinen bir ya da birden fazla katılımcının uzun süreli konuşma ve sunum paylaştıkları etkinliklerin de kolaylıkla gerçekleştirilebileceği Zoom’da telefon ve chat gibi özellikler de mevcut. 

Kullanıcı geri dönüşlerine göre dünya üzerinde en iyi değerlendirmelere sahip online video konferans sistemi Zoom’un Gartner Peer Insight, TrustRadius, ve G2Crowd gibi sitelerde en yüksek ve olumlu kullanıcı yorumuna sahip olduğu biliniyor.

Aynı zamanda Zoom’un farklı özellikleri de devreye soktuğu For Education, For Telehealth ve For Developers gibi farklı uygulamaları da mevcut. Bu sistemlerle birlikte örneğin Zoom for Education’da gerçekten eğitimi Zoom üzerinden verebiliyor, farklı eğitim uygulamaları ile entegre bir şekilde çalışabiliyorsunuz. 

Zoom Video Konferans Sistemi Özellikleri Nelerdir?

zoom video konferans indir

  • Zoom üzerinden yüksek kalite video ve ses ile toplantı yapabilirsiniz. Yalnızca kendi ekranınızı değil aynı zamanda farklı kullanıcıların aynı anda ekran paylaşımını sağlayabilirsiniz. 
  • Yapılan görüşmelerin kayıtlarını 3 formatta elde ederek daha sonrasında düzenlemeye uygun hale getirebilirsiniz. 
  • Yalnızca masaüstü değil aynı zamanda mobil olarak hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Belirlenen toplantı ya da webinarların takviminize eklenmesini sağlayabilir, planlarınızı her zaman kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Zoom Nasıl İndirilir? 

Tüm bu bilgilerin yanı sıra Zoom birden fazla amaç için kullanılabilmesi sebebiyle en optimum sistem olarak değerlendirebilir. Kusursuz çalışabilmesi için sürekli olarak geliştirilen, 1.000 katılımcı ve 10.000 izleyiciye kadar destekleyen, hızlı kullanma özellikleri ve doğru fiyatlandırmaya sahip Zoom’u indirmek ise oldukça kolay. 

Eğer ücretsiz bir şekilde Zoom kullanmak istiyorsanız kendi siteleri üzerinden satın alma yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat ücretsiz versiyonda yalnızca 2 kişinin katılacağı uzun toplantılar yapabilirsiniz. Eğer daha fazla kişinin olması gerekiyorsa bir üst planları tercih etmeniz gerekiyor. Ücretsiz planda üç kişinin olduğu konferansların süresi ise maksimum 40 dakika ile sınırlı. 

Zoom’un sunmuş olduğu Pro, Business ve Enterprise seçenekleri içinse bizimle iletişime geçebilir, yıllık lisanslama konusunda hızlıca destek alabilirsiniz. Dilerseniz de Zoom video konferans sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Zoom’u Sertifikalı Bir Satıcıdan Satın Almalısınız? 

  • 7/24 destek ve hizmet: Size özel dedike personel ile Türkçe telefon ya da uzaktan bağlantı şeklinde destek sağlıyor, ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz eğitim içerikleri ve yardımcı belgeler ile programları üst seviye kullanabilmenize destek oluyoruz. 
  • Finansal çözümler ve indirimler: Faturanızın tamamı masraf olarak gösterilebilir olarak hazırlanıyor. Bireysel abonelik ticari olarak kullanılamamaktadır. Ekip aboneliği sayesinde bir şirketin sahip olduğu birden fazla lisansın en iyi şekilde kullanılmasını ve Admin Console üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. 10+ lisans alımında toplu indirimlerden faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Bulut çözümleri: Sağladığımız bulut çözümleri ile kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri çözümleri sunuyoruz. Microsoft Teams, Slack ve diğer kurumsal araçlarla entegrasyon sayesinde verimliliği artırıyoruz.