Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Yaratıcılık ve Üretkenlik Tek Bir Yerde: Adobe Creative Cloud

Yaratıcılık ve üretkenlik denildiğinde ilk akla gelen şirket Adobe, kullanıcılara beklenenden daha fazlasını veriyor. Karşınızda Adobe Creative Cloud.

Adobe’nin hayata geçirdiği onlarca uygulamaya tek bir yerden ulaşabilmek, neredeyse her uygulamasını lisanslı bir şekilde kullanabilmek için özel olarak oluşturulan Adobe Creative Cloud’a gelin yakından bakalım. 

Tasarım, web, video, kullanıcı deneyimi ya da fotoğrafçılık gibi alanlarda çalışanlara en iyi deneyimi sunmayı amaçlayan Adobe, 20’den fazla uygulamasını Creative Cloud altında bir araya getiriyor. Dilerseniz masaüstü bilgisayarınızda dilerseniz de mobil olarak kullanabileceğiniz bu uygulamalar Adobe’nin yaratıcı insanların ilhamlarını ve şirketlerin faydasını düşünerek oluşturmuş olduğu bir fikir. 

Tek bir yerden birden fazla uygulamaya ulaşabilmenin sağlamış olduğu fayda ile Adobe uygulamalarını ideal bir ücretle kullanabilecek, birbiri ile uyumlu bir şekilde çalışan programlar sayesinde üretilen işlerin kalitesini en yüksek seviyeye çekebileceksiniz. İşte Adobe’nin de oluşturmak istediği mükemmelliğe bu sayede ulaşabileceksiniz. 

Adobe Creative Cloud Paket Özellikleri Nelerdir?

adobe creative cloud özellikleri

 • Yaratıcılığı destekleyen, farklı kategorilerde 20’den fazla uygulama sunar.
  • Adobe CC Fotoğraf Uygulamaları: Lightroom, Lightroom Classic, Photoshop, Photoshop Camera
  • Adobe CC Tasarım ve Mizanpaj Uygulamaları: Photoshop, Photoshop Express, Illustrator, InDesign, Dimension, After Effects, Acrobat DC, Spark, Capture, InCopy, Bridge
  • Adobe CC Video ve Hareket Uygulamaları: Premiere Pro, Premiere Rush, Photoshop, After Effects, Audition, Animate, Character Animation, Media Encoder
  • Adobe CC İllüstrasyon Uygulamaları: Adobe Fresco, Photoshop, Illustrator, Illustrator Draw, Capture
  • Adobe CC Kullanıcı Arabirimi ve Kullanıcı Deneyimi Uygulamaları: Adobe XD, Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, After Effects, Animate
  • Adobe CC 3B ve AR Uygulamaları: Dimension, Adobe Aero, Substance by Adobe, Mixamo, Photoshop, Adobe Stock
  • Adobe CC Sosyal Medya Uygulamaları: Premiere Rush, Spark, Photoshop Camera
 • Depolama: Dosya paylaşımı için 100 GB’lık bulut depolama alanını barındırır.

Adobe Creative Cloud İndirmek İçin Ne Yapmalısınız?

Adobe Creative Cloud’un deneme sürümü için kendi sitesini tercih edebilirsiniz ancak şirket ve büyük kuruluşlar seviyesinde Adobe Creative Cloud’u tüm özellikleri ile birlikte uzun bir süre kullanabilmek için satın almanız gerekmektedir. 

Adobe Creative Cloud Abonelik + Adobe Stock satın almak ya da Adobe Creative Cloud Teams 1 yıl abonelik satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz de Adobe CC kirala sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Adobe Creative Cloud’u Sertifikalı Bir Satıcıdan Satın Almalısınız?

 • 7/24 destek ve hizmet: Size özel dedike personel ile Türkçe telefon ya da uzaktan bağlantı şeklinde destek sağlıyor, ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz eğitim içerikleri ve yardımcı belgeler ile programları üst seviye kullanabilmenize destek oluyoruz.
 • Finansal çözümler ve indirimler: Faturanızın tamamı masraf olarak gösterilebilir olarak hazırlanıyor. Bireysel abonelik ticari olarak kullanılamamaktadır. Ekip aboneliği sayesinde bir şirketin sahip olduğu birden fazla lisansın en iyi şekilde kullanılmasını ve Admin Console üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. 10+ lisans alımında toplu indirimlerden faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Bulut çözümleri: Sağladığımız bulut çözümleri ile kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri çözümleri sunuyoruz. Microsoft Teams, Slack ve diğer kurumsal araçlarla entegrasyon sayesinde verimliliği artırıyoruz.
Adobe Creative Cloud kataloğu için tıklayınız.
 
..