Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Adobe Substance ile İçerik Oluşturmak

Adobe Substance ile İçerik Oluşturmaya Yönelik Uygulamalar

İşletmelere asset oluşturmaktan sahne tasarımına ve renderlamaya kadar kayıpsız ayrıntı ve gerçekçilikle 3D içerik oluşturmak için güçlü ve bağlantılı bir toolset sunan Adobe Substance 3D Collection artık yayında.

Adobe Substance 3D Collection şunları içerir:

– Substance 3D Stager: Yaratıcı profesyoneller için assetleri bir 3D sahnede birleştirerek kullanıcıların hem stilize hem de fotogerçekçi görüntüler oluşturmasını sağlayan sezgisel bir render ve layout aracı.

– Substance 3D Painter: Painter, gelişmiş fırçalardan modelinize otomatik olarak uyum sağlayan Akıllı Malzemelere kadar, 3D assetlerinizi sorunsuz bir şekilde texture etmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir. Painter, yaratıcı profesyonellerin gerçek zamanlı olarak modeller ve meshler üzerinde 3D texture yapılmasını sağlayan sınıfının en iyisi olan bir uygulamadır.

– Substance 3D Sampler (önceki adıyla Substance Alchemist): Gerçek hayattaki görüntülerden yararlanarak 3D materyaller oluşturmak için sezgisel bir geliştirme aracı.

– Substance 3D Designer: Endüstriyel standarttaki parametrik yazma aracı, kullanıcılara materyallerin, görüntü filtrelerinin ve dinamik geometrinin oluşturulması üzerinde eşsiz bir sanatsal kontrol sağlar.

– 3D assets: Farklı proje ihtiyaçlarınız için binlerce yüksek kaliteli, tamamen özelleştirilebilir 3D asset indirin. Uzmanlar ve birinci sınıf konuk sanatçılar tarafından oluşturulan modelleri, ışıkları ve malzemeleri keşfedin ve kullanın. Ana dijital içerik oluşturma uygulamalarınızdaki assetleri hem gerçek zamanlı hem de çevrimdışı oluşturucularda kullanın.

Bu yeni ürün teklifini tanıtmak için bu eğitim araçlarını da sizin için geliştirdik: Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ayrıca bu sunumları indirebilir ve 3D hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerle paylaşabilirsiniz:

Substance 4-pager: Bu genel bakış, konuyu değerlendirmeye yönelik kısa bir giriş ve ayrıca “ROI”yi planlar ve vurgular.

İçerik üretimi için sanal fotoğrafçılığa geçiş: Bu sunum, sanal fotoğrafçılığın içerik üretimini hızlandırmanın, satış hacmini artırmanın ve maliyeti düşürmenin yolu olduğunu açıklıyor.

3D girişim oluşturma: Bu sunum, bir şirkette 3D ekip oluşturmanın adımlarını özetlemekte ve yüksek yatırım getirisini açıklamaktadır.

Sektöre göre standart workflow: Bu sunum, perakende ve e-ticaret, ürün, giyim ve ayakkabı tasarımı ve daha fazlası için 3D workflow’unuz boyunca kullanabileceğiniz çeşitli Adobe araçlarını gösterir.