Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
WordPress Site Nedir ve Nasıl Kurulur?

WordPress Site Nedir ve Nasıl Kurulur?

İnternette ve dijital dünyada, işletmenizi tanıtabilmek ve modern çağın pazarlama imkanlarını kullanabilmek için pek çok seçenek bulunuyor. Fakat bizim önerimiz, eğer dijitalde güçlü bir marka olmak istiyorsanız mutlaka bir web sitesi açmanız yönünde olacaktır.

Web siteleri, sizin sanal dünyadaki ofisiniz gibidir. Nasıl ki gerçek hayatta müşterilerinizi ağırlamak ve satış yapmak için ofisinizi kullanıyorsanız, dijital dünyada da web sitenizi kullanmalısınız. Web sitenizi güzel bir şekilde inşa etmelisiniz. Eğer müşterilerinizin rahat ettiği, onların ilgisini çeken ve kullanması kolay olan bir web sitesi yaratırsanız satışlarınızı büyük oranda arttırırsınız.

Bu yazımızda size en etkili Bodrum web site kurma yöntemlerinden birisi olan WordPress site kurma metodundan bahsedeceğiz. Bu metotla birlikte sizler de kolayca güzel bir web sitesi oluşturabilir hem kolay hem de önemli detaylarla sitenizi daha güzel bir yer haline getirebilirsiniz.

Eğer sizler de site kurma konusunda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, Bilgisan Bilgisayar’dan yardım alabilirsiniz. Bodrum web sitesi tasarımı ve Bodrum WordPress sitesi kurulumu gibi konularda sizlere ve işletmelere yardımcı oluyoruz. İsterseniz gelin sizlerle WordPress nedir ve ne işe yarar gibi soruları yanıtlayalım.

WordPress Nedir?

WordPress, hiçbir yazılım bilgisi olmadan, temaları entegre ederek, oldukça donanımlı ve işlevsel siteler oluşturmanızı sağlayan web ortamında yayınlamanıza ve yönetmenize olanak sağlayan bir içerik yönetim sistemidir. Malumunuz web site kurmak, tek başınıza yapıldığında oldukça meşakkatli ve zor bir işlem olabiliyor. İşletmeler de web site kurulumuna bu kadar vakit ve kaynak harcayamıyorlar. Ancak şunu da belirtmek de fayda var, yapılacak web sitesinin kurgusuna göre profesyonel destek gerekebilir. Bunun için de yazının devamını okumanız faydalı olacaktır.

WordPress yazılımı sayesinde hayalinizdeki web sitesini oldukça kısa bir süre içerisinde oluşturabilirsiniz.

 • Kurumsal Web Siteleri
 • E-ticaret Siteleri
 • Blog Siteleri
 • Forumlar
 • Haber Siteleri
 • Özel Bir Alana Ait Siteler
 • Sosyal Mecralar

Gibi pek çok siteyi WordPress ile kaliteli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güvenilir bir firmadan WordPress Hosting hizmeti almak ve web sitenizi açmak. Geriye WordPress eklentileriyle sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirmek kalıyor. Bizler Bilgisan Bilgisayar olarak Bodrum WordPress sitesi konusunda sizlere ileri derecede yardım ediyoruz. İsterseniz gelin WordPress site kurulumu alanında hangi hizmetleri veriyoruz gelin bir bakalım.

Bodrum WordPress Sitesi Kurulumu

Bizler, WordPress tabanlı olarak kurduğunuz sitenin hedef kitlenize hitap edebilmesi ve amacınıza uygun olarak hizmet edebilmesi için önemli düzenlemeler yapıyoruz. Sizlere verdiğimiz Bodrum WordPress sitesi kurulumu hizmetinde:

 • Taleplerinize, ihtiyacınıza ve hizmetinize yönelik web site kurgusunu yazıyoruz.
 • Sitenize uygun bir tema belirleyerek sitenizin genel görüntüsünü ayarlıyoruz. Tasarımcılarımızla birlikte en iyi tema seçeneklerini belirliyor, hedef kitlenizin beğeneceği bir şablon oluşturuyoruz.
 • Sitenizin iskeletini ve genel yapısını oluşturarak, sade, şık ve anlaşılır bir tasarıma sahip olmasını sağlıyoruz. Hedef kitlenizi cezbedecek ve marka kimliğinizi koruyacak kullanışlı bir yapı yaratıyoruz.
 • Sitenin genel düzenlemesini ve yazılımsal ayarlarını yapıyoruz. Site hızınızın optimize edilmesine, görsellerinizin etkili olmasına özen gösteriyoruz. Kullanıcı deneyimi yüksek bir siteye sahip olursanız prestijiniz yükselecektir.
 • Sitenizi SEO uyumlu ve bilgi dolu içeriklerle donatıyoruz. Bu sayede, web siteniz daha üst sıralarda yer alacak ve sektörünüzde daha iyi yerlere gelebileceksiniz. Ayrıca ziyaretçilerinize okumaya değer içerikler sunarak müşteri sayınızı arttırabileceksiniz.
 • Yararlı eklentilerle siteyi kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Hizmetimiz bittikten sonra ve sitenizi sizlere teslim ettikten sonra da rahatlıkla sitenizi kontrol edebilirsiniz.

Bunlar ve daha birçok detaylı hizmet için sizler de Bilgisan Bilgisayar’a başvurabilirsiniz. Bodrum WordPress sitesi tasarımı ve site kurulumu alanında sizlere her konuda yardımcı olmak için buradayız. Sizler de profesyonel bir hizmet istiyor ve sektörde sizlere yardım edecek bir yoldaş arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.