Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Adobe Value Incentive Plan Sürümünde Yenilikler

Adobe Value Incentive Plan (VIP)’de ekipler için Adobe Creative Cloud Pro sürümleri kullanıma sunuldu.

Şu günlerde üreticiler daha fazla kazanç sağlamak ve daha fazla kanala daha çabuk üretim yapabilmek adına her zamankinden daha fazla baskı altındalar. Bu nedenle beş ya da daha fazla kullanıcısı olan kuruluşlar için ekipler için Adope Creative Cloud’un Pro sürümleri tüm uygulamalar ve tek uygulama planlarını sunuyoruz. Pro sürüm ile beraber, fikirlerinizi daha hızlı hayata geçirmenize yardımcı olmak adına Creative Cloud uygulamalarına ve hizmetlerine dahası Adope Stock’tan yüksek kaliteli ve telifsiz standart varlıkların sınırsız indirilmesine erişim sağlayabilirsiniz.

Adobe Creative Cloud Pro Sürümleri

Ekipler için Adope Creative Cloud Pro sürümleri 1 Mart’ta piyasaya sürüldü ve müşterilerimize ekipler için CC abonelikleriyle aynı fiyata 200 milyondan fazla Adope Stock standart varlıklarını sınırsız indirme sağlayan “İlk Yıl Ücretsiz” promosyonu içeriyor.

Adobe Creative Cloud lisansları hakkında fiyat almak, Adobe lisanslama konusunda bilgi almak için Adobe resmi bayisi Bilgisan Bilgisayar firması üzerinden değerlendire alabilirsiniz.