Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Adobe ve Microsoft Teams İşbirliği

Microsoft Teams platformunda Acrobat DC işbirliği şimdi kullanımda!

Microsoft Teams ile Acrobat DC işbirliği şu an kullanımda ve ayrıca Microsoft Teams uygulaması içinden de indirilebilir. Kullanıcı ara yüzü şu an sadece İngilizcedir.

Adobe ve Microsoft Teams İşbirliği

Uygulamanın öne çıkan bazı özellikleri şunlar:

  • Yüksek kalitede görüntüleme: Tatmin edici ve sorunsuz bir iş tecrübesi için yüksek kalitedeki PDF’leri doğrudan Teams platformu içinde açabilmenizi sağlayan tek PDF görüntüleme deneyimi kazanın.
  • PDF yorumlarını/incelemelerini kolaylaştırın: Birden fazla ek kullanarak geri bildirim toplamak ve kontrol etmek yerine kanal üyelerinin geri bildirimlerini doğrudan Teams platformu içinde tek bir PDF’de toplayın.
  • Süreçten her an haberdar olun: Başkaları belgeleriniz üzerinde işlem yaptığında Teams’den bildirim alın.
  • Geri bildirimleri kontrol etmek için daha az zaman harcayın: Eleştirmenler birbirlerinin geri bildirimlerini görebilir ve yorum yapabilirler bu şekilde anlaşmazlıkları yönetmek için daha az zaman harcayın.
  • Yorum yapanları bilgilendirin: Yorum yapmış kişiler, diğer kullanıcılar kendi yorumlarını yanıtladıklarında bildirim alır.
  • Güvenli işbirliği: Güvenilir üyeler ile emniyetli bir şekilde işbirliği yapın ve belge sürümlerini Microsoft SharePoint veya OneDrive’da depolama ayrıcalığını sürdürün.

Adobe lisansları hakkında fiyat almak, Adobe lisanslama konusunda bilgi almak için Adobe resmi bayisi Bilgisan Bilgisayar firması üzerinden değerlendire alabilirsiniz.