Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Masaüstünüz Bir Tık Uzağınızda: AnyDesk

Artık nerede olduğunuz önemli olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz çünkü yanınızda AnyDesk var. Bilişim teknoloji uzmanları ve ofisten uzakta çalışanlar için hem hızlı hem de güvenli bir şekilde bağlantı kurmalarını sağlayacak AnyDesk, “AnyWhere. AnyTime” söylemi ile kullanıcılarına ulaşıyor. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak iş yapabilmenize yardımcı olan uygulama 200 milyondan fazla indirmeye, aylık 130 milyondan fazla oturuma sahip. 

Düşük gecikme süresi ile birlikte uzaktaki bir masaüstünde çalışıyorken anlık çalışıyor hissini kaybetmeyecek, bankacılık standartlarında sağlanan güvenlik sistemleri ile birlikte yetkisiz erişimi de engellemiş olacaksınız. 

Uygun arayüz, kişisel ya da kurumsal kullanıma uygun olması ile birlikte detaylı çalışmayı imkanlı hale getiren AnyDesk’i biraz daha yakından tanıyalım. 

AnyDesk’in Özellikleri Nelerdir?

anydesk özellikleri

  • Katılımsız erişim: Daha hızlı bağlanmayı sağlayabilmek adına katılımsız erişim özelliğini açabilir, evden uzaktaki bir oturumu başlatabilirsiniz.
  • Uzaktan yazdırma: Uzaktan bağlanmış durumda yazdırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. AnyDesk yazıcıyı seçerek lokal bilgisayarının yazdırma işlemini başlatabilirsiniz.
  • Dosya aktarımı: Uzak ve lokal cihazlarınız arasında hızlı bir şekilde dosya aktarımını sağlayacak bu özelliği Dosya Yöneticisi üzerinden kolayca kullanabilirsiniz.
  • Takım çalışması: Birden fazla kişinin aynı dosya üzerinde çalışması gerektiği durumlarda takım çalışması özelliği ile anlık çalışamlar yapabilirsiniz.
  • Uzaktan destek: Destek hizmeti vermeniz gerektiği durumlarda problemin olduğu lokasyona gitmeden Uzaktan Destek Yazılımı’nı kullanabilirsiniz.
  • Yüksek kare hızı, düşük gecikme süresi: 60 fps ve yerel ağlarda 16 milisaniyelik düşük bir gecikme süresi ile birlikte işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.
  • Şifreleme teknolojisi: TLS 1.2 teknolojisi ile birlikte yetkisiz erişimlere karşı bilgisayarınız korunuz ve güvenlik üst seviyeye çıkartılır. 

AnyDesk İndirmek İçin Ne Yapmalısınız?

AnyDesk’i indirmek istiyorsanız ve ücretsiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız kendi sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ancak tabii ki sahip olduğunuz özellikler lisanslı versiyona göre oldukça daha düşük olacaktır. 

1 yıllık abonelik ile birlikte Türkçe ürünü rahatlıkla kullanmaya başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da AnyDesk lisanslama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cihazda geçerli, ticari kullanıma açık, sınırsız bitiş noktası, uzaktan yazdırma, dosya aktarımı, cep telefonundan bilgisayar uzaktan kontrolü, ekran tahtası ve otomatik bulma gibi özellikleri kullanabilmek için AnyDesk uygulamasını lisanslı olarak hemen kullanmaya başlayın.

İş yerinde tüm ekiplerinizin verimli bir şekilde çalışabilmesini istiyorsanız AnyDesk’i tercih ederek şirketinizde yeni bir dönem başlatabilirsiniz.

Neden AnyDesk’i Sertifikalı Bir Satıcıdan Satın Almalısınız?

  • 7/24 destek ve hizmet: Size özel dedike personel ile Türkçe telefon ya da uzaktan bağlantı şeklinde destek sağlıyor, ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz eğitim içerikleri ve yardımcı belgeler ile programları üst seviye kullanabilmenize destek oluyoruz.
  • Finansal çözümler ve indirimler: Faturanızın tamamı masraf olarak gösterilebilir olarak hazırlanıyor. Bireysel abonelik ticari olarak kullanılamamaktadır. Ekip aboneliği sayesinde bir şirketin sahip olduğu birden fazla lisansın en iyi şekilde kullanılmasını ve Admin Console üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. 10+ lisans alımında toplu indirimlerden faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Bulut çözümleri: Sağladığımız bulut çözümleri ile kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri çözümleri sunuyoruz. Microsoft Teams, Slack ve diğer kurumsal araçlarla entegrasyon sayesinde verimliliği artırıyoruz.