Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Fusion 360 Mart 2022 Ürün Güncellemesi

Fusion 360 Mart 2022 Ürün Güncellemesi 

Mart ayında dünya çapında kutlanan Dünya Kadınlar Günü, Aziz Patrick Günü gibi önemli günlerde Fusion 360 önemli ürün güncellemelerini açıkladı. Bunu bahar temizliği güncellemesi olarak düşünün. Bulut kredilerinin flex token’lar haline gelmesinden yeni çizimler işlevine, üretim çalışma alanı ve işleme uzantısındaki bir sürü değişikliğe kapsayan çok sayıda güncelleme var. Bu güncellemeler artık Fusion 360 kullanıcılarının kullanımında. 

Bu güncelleme aynı zamanda Fusion 360 Electronics kullananlarınız için şimdiye kadarki en kapsamlı sürüm ve daha fazla güncelleme yakında açıklanacak. Tamamen yeni bir kitaplık ve bileşen arama / yerleştirme deneyiminden Eagle içeriğinin sorunsuz geçişine, tasarım blokları ile tasarımın yeniden kullanımından bir şematik içeriğinin başka bir dosyaya eklenmesine kadar büyük iyileştirmeler yapıldı. Yeni 3D paket oluşturucular ile eşi benzeri görülmemiş düzeyde istikrar, performans ve üretkenliği artıran özelliklerin yalnızca başlangıçtır. Bu notlardan sonra, öne çıkanları gözden geçirelim.

Bu ürün güncellemesinde, bulut kredilerini Autodesk Flex belirteçleriyle değiştirme sürecindeyiz. Şu anda hesabınızla ilişkili Bulut Kredileriniz varsa veya yakın zamanda bulut kredileri satın aldıysanız, bunları yine de üretken tasarım çözümleri, simülasyon çözümleri ve bulut oluşturma işleri gibi görevlerde kullanabileceksiniz. Artık tek fark, bulut kredisi satın alamamanızdır. Bunun yerine, ileriye dönük olarak Flex tokenları satın alabilir ve bu geçiş süresi boyunca her iki dijital para birimini de kullanabilirsiniz.  

Autodesk Flex, bulut kredileri gibi kullandıkça öde abonelik hizmetidir, ancak önemli bir avantajı vardır: esneklik. Flex belirteçleri, Inventor, AutoCAD, Revit, 3ds Max, Maya ve daha pek çok diğer Autodesk ürünlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Flex belirteçlerini yalnızca belirli ürün içi işlevsellik için harcamakla kalmaz, aynı zamanda artık bunu ürünlerin kendilerine ve size ve ekibinize uygun bir oranda harcayabilirsiniz.