Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
PDF Evreninin Olmazsa Olmazı: Adobe Acrobat Pro

Bir dosyadan neler beklemeniz gerekiyorsa hepsini bir arada bulabileceğiniz tek program; Adobe Acrobat Pro ile tanışın. PDF oluşturma, PDF dönüştürme, PDF düzenleme, PDF paylaşma ya da PDF imzalama gibi özelliklerin bir arada bulunduğu bu program dünya çapında en çok tercih edilen Adobe uygulamaları arasında. 

Dünya çağında 5 milyondan fazla kuruluş Adobe Acrobat Pro ile çalışmalarını daha hızlı bir şekilde yönetiyor, çalışanlar mobil olduklarında dahi verimli bir şekilde iş arkadaşları ile iş birliği yaparak çalışabiliyor. 

Acrobat Pro, tüm cihazlarda çalışabilen, zaman ve mekan bağlılığını neredeyse tamamen ortadan kaldıran bir program. Hazırlanılan PDF’leri görüntüleme, imzalama gibi işlemlerin kolaylıkla yapılabilmesi, her aygıttan ulaşılabilmesi için özel olarak kurgulanmış bu programda çalışanlarınızın zamandan kazandığına tanık olacaksınız. 

Yalnızca dosya oluşturmak değil aynı zamanda dosyaların üzerine notların eklenmesi gibi özelliklerle birlikte revize ve düzeltme süreçlerini de daha verimli hale getiren Acrobat Pro, çevrimiçi inceleme özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. 

Acrobat Pro’nun Özellikleri Nelerdir?

adobe acrobat pro özellikleri

  • Erişilebilirlik: PDF’ler oluşturabilir; Word, Excel ya da PowerPoint’e dışarı aktarabilirsiniz. Farklı dosya türlerini ya da belgeleri tek bir PDF belgesinde bir araya getirebilirsiniz.
  • Karşılaştırma ve redaksiyon: PDF dosyası üzerinde yapılan değişiklikleri görebilmek için versiyon karşılaştırması yapabilir, taranmış belgeleri düzenleyebilir, arama yapabilir ya da PDF’lere dönüştürebilirsiniz.
  • Mobil uyumluluk: Yalnızca masaüstü bilgisayarınızda değil aynı zamanda mobil cihazlarınızda da PDF düzenleme, imzalama, görüntüleme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Formlar ve imzalar: Formları kolaylıkla doldurabilmek ve yine aynı şekilde imzalayabilmek bir lüks olmaktan çıkıyor. İmzalama işleminden sonra belgelerinizi otomatik olarak arşivleyebilme özelliğine de sahipsiniz.
  • Kullanıcı odaklı arayüz: Yapılan her işin daha kolay çözülebilmesi, eforun maksimize edilebilmesi için özel olarak tasarlanmış arayüz ile karmaşık yapılardan uzak rahatlıkla çalışabilirsiniz. 
  • Kolay paylaşım: Hazırladığınız dosyaları tek bir tık ile dilediğiniz kişi ya da kişiler ile paylaşabilir, dosyalarınızın erişimini kolaylaştırabilirsiniz. 

Acrobat Pro İndirmek İçin Ne Yapmalısınız?

Adobe Acrobat Pro DC’nin 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirmek için sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ancak tüm özelliklerden faydalanabilmek, kurumunuzun uzun süreli verimliliğini ve karlılığını artırmak için 1 yıllık abonelik almanız en doğrusu olacaktır. Adobe Acrobat Pro DC’yi satın almak, vade farksız taksitle ve 0 komisyon ile ödeme yapmak için bizimle iletişime geçebilir ya da Acrobat Pro satın alma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisan Bilgisayar olarak Adobe’nin resmi distribütörü olarak en doğru ürünleri en iyi şekilde sizlere sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Adobe’nin tüm uygulama ve lisansları için bizi tercih edebilir, kurulum ve eğitim gibi diğer konularda da bizden destek alabilirsiniz.

Neden Adobe Acrobat Pro’yu Sertifikalı Bir Satıcıdan Satın Almalısınız? 

  • 7/24 destek ve hizmet: Size özel dedike personel ile Türkçe telefon ya da uzaktan bağlantı şeklinde destek sağlıyor, ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz eğitim içerikleri ve yardımcı belgeler ile programları üst seviye kullanabilmenize destek oluyoruz. 
  • Finansal çözümler ve indirimler: Faturanızın tamamı masraf olarak gösterilebilir olarak hazırlanıyor. Bireysel abonelik ticari olarak kullanılamamaktadır. Ekip aboneliği sayesinde bir şirketin sahip olduğu birden fazla lisansın en iyi şekilde kullanılmasını ve Admin Console üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. 10+ lisans alımında toplu indirimlerden faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Bulut çözümleri: Sağladığımız bulut çözümleri ile kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri çözümleri sunuyoruz. Microsoft Teams, Slack ve diğer kurumsal araçlarla entegrasyon sayesinde verimliliği artırıyoruz.