Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Tasarıma Eşsiz Bir Dokunuş: CorelDRAW

Tasarım dünyasına uzun yıllardır eşsiz bir dokunuş sunan CorelDRAW ile yaratıcılığı tetikleyin, markalar için yepyeni kimlikler yaratın ya da sanatınızı yeni bir seviyeye taşıyın. 1989 yılından bu yana tasarım ekiplerinin ve tasarıma gönül vermiş kişilerin hayatını kolaylaştıran, yaratıcılıkları için yepyeni alanlar açan CorelDRAW, tutku ile üretmenin peşinde olanların vazgeçilmez uygulaması olmaya devam ediyor. 

Fark yaratan tasarımlar, logolar ya da birbirinden farklı çalışmaları dilerseniz Windows dilerseniz de Mac bilgisayarınızda üretebilir, müşterilerinize doğrudan CorelDRAW uygulaması üzerinden onaya gönderebilirsiniz. Revizeleri yine bu uygulama üzerinden alabilir ve ortaya çıkan ürünlerinizi buradan sonlandırabilirsiniz. 

Kullanımı kolay arayüzünün yanı sıra tasarımdan pazarlamaya bambaşka endüstrilere hizmet edebilecek şekilde çalışmalarınızı kolaylıkla üretebilirsiniz. Moda endüstrisinin kalbi kabul edilen baskıdan büyük çaplı giydirmelere, teknik çizim ve şemalardan detaylı pazarlama çalışmalarına kadar pek çok alanda mükemmel sonuçlar elde edebileceğiniz CorelDRAW yapay zekayı da sistemine katarak değerini de bir üst seviyeye çıkarıyor. 

CorelDRAW’un Özellikleri Nelerdir?

coreldraw özellikleri

  • Ortak çalışma alanı: Yalnızca ekibinizin değil aynı zamanda müşterilerinizin de tasarımları yapılırken izleme fırsatını sunabilirsiniz. Aynı zamanda revizeler, yorumlar ve diğer belirteçlerin tasarımlar üzerine eklenmesini sağlayan sistemi ile revize ve iş teslim sürelerini hızlandırabilirsiniz.
  • İddialı tipografiler: Tipografi çalışmaları için geliştirilmiş özellikleri ile birlikte markalama çalışmalarında çok daha fazlasını daha az eforma yapmanıza yardımcı olacak altyapısını kullanabilirsiniz.
  • Yapay zeka: İleri seviye yapay zeka sayesinde tasarımlarda değişiklikleri hızlıca yapabilir, iş akışınızı daha akıcı bir hale getirebilirsiniz. Tasarım dilini kolaylıkla değiştirebilir, zamandan kazanabilirsiniz.
  • Geniş dosya çeşitliliği: AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS ve TIFF gibi farklı dosya formatlarını içeri ya da dışarı aktararak farklı uygulamalara ve programlara ihtiyaç duymadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 
  • Kalem ile çalışma: Tablet kalemleri ile birlikte çalışma hızınızı artırabilir, gerçek çizim yapıyor hissini yakalayabilirsiniz. 

CorelDRAW İndirmek İçin Ne Yapmalısınız?

CorelDRAW, 15 günlük deneme sürümünü kullanıcılarına sunan bir program. Ancak ücretsiz deneme sürümünden sonra ücretli olarak çalışmaya devam edebilirsiniz. CorelDraw’ın iki sürümü olan CorelDRAW Graphics Suite 2019 ve CorelDRAW Graphics Suite 2020’nin lisanslanması gerekmekte. 

1 yıllık abonelik ile birlikte CorelDRAW’un  tüm özelliklerini sınırsız bir şekilde kullanabilir, iş yerinizdeki verimliliğini maksimum seviyeye ulaştırabilirsiniz. Abonelik işlemini hemen başlatmak için bizimle iletişime geçebilir ya da Corel lisansları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden CorelDRAW’ın Sertifikalı Bir Satıcıdan Satın Almalısınız?

  • 7/24 destek ve hizmet: Size özel dedike personel ile Türkçe telefon ya da uzaktan bağlantı şeklinde destek sağlıyor, ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz eğitim içerikleri ve yardımcı belgeler ile programları üst seviye kullanabilmenize destek oluyoruz.
  • Finansal çözümler ve indirimler: Faturanızın tamamı masraf olarak gösterilebilir olarak hazırlanıyor. Bireysel abonelik ticari olarak kullanılamamaktadır. Ekip aboneliği sayesinde bir şirketin sahip olduğu birden fazla lisansın en iyi şekilde kullanılmasını ve Admin Console üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. 10+ lisans alımında toplu indirimlerden faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Bulut çözümleri: Sağladığımız bulut çözümleri ile kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri çözümleri sunuyoruz. Microsoft Teams, Slack ve diğer kurumsal araçlarla entegrasyon sayesinde verimliliği artırıyoruz.