Çalışma Saatleri
8:30 - 18:30
Bizi Arayın
0216 567 99 00
Uzaktan Çalışma Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı: TeamViewer

Uzaktan ve takım çalışması denildiğinde yıllardır akla ilk gelen program olan TeamViewer ile tanışın. 400.000’den fazla kişinin kullandığı TeamViewer dünya çapında 2 milyardan fazla cihazda çalışıyor. 45 milyona kadar aynı anda çevrimiçi cihazla birlikte dünyanın en çok tercih edilen programlarından biri olduğunu kanıtlıyor. 

Güvenli bağlantı ve sürekli çalışmayı mümkün kılan yapısı ile birlikte herkes için uygun bir çözüm sunmayı hedefleyen TeamViewer, masaüstü erişimini en basit ve en ideal hale getiriyor. Herhangi bir internet bağlantısı ile dünyanın dilediğiniz noktasında bilgisayar ya da sunucularınızın masaüstüne uzaktan bağlanmanıza imkan sağlayan program telefonunuzdan da kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. 

Her gün 20 milyondan fazla destek oturumunun gerçekleştiği, yüksek seviye ve özel sertifikalarla güvenlikli hale getirilen TeamViewer, ihtiyaç duyulan her anda ekiplerinizin verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. 

TeamViewer Özellikleri Nelerdir?

teamviewer özellikleri

  • Uzaktan destek: Dilerseniz müşterileriniz dilerseniz de çalışanlarınıza anında uzaktan destek sağlayın. Diğer destek uygulamaları ile entegre olarak vaka yönetimini kolayca gerçekleştirin. Bağlandığınız bilgisayarlara yönlendirici notlar bırakın ya da mobil cihaz yönetimi ile entegre çalışın.
  • Uzaktan erişim: Uzaktaki cihazlara erişim sağlayın. Özel uzak erişim için siyah ekran gibi özellikleri kolayca kullanın. Farklı işletim sistemleri üzerinde sorunsuzca çalışın ve güvenli bir şekilde dosyalarınızı paylaşın.
  • Mobil aygıt desteği: iOS tabanlı cihazlarda ekranınızı rahatça paylaşın. Güvenli dosya transferi sayesinde iOS tabanlı cihazlarda dosyaları yönetin. Mobil cihazlar arasında bağlantı kurun, ekran altınsı gibi farklı özellikleri kolayca kullanın.
  • Güvenlik: Uçtan uca 256-bit AES şifreleme sistemi ile birlikte cihazları, sistemleri ve diğer tüm özellikleri koruyarak çalışın. Kişisel Verileri Koruma konusunda aklınızdaki soruları unutun.
  • Platformlar arası: Yüzlerce farklı cihaz üzerinden kolayca erişim sağlayın ve aynı zamanda “nesnelerin interneti” ile çalışmaya şimdiden hazırlanın.

TeamViewer İndirmek İçin Ne Yapmalısınız?

Özel ve ticari olmayan kullanımını ücretsiz olan TeamViewer’ı deneyimlemek için kendi sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ancak küçük şirket ya da büyük kuruluşlar seviyesinde TeamViewer’ı ücretli kullanmanız en doğrusu olacaktır. 

TeamViewer Corporate 1 yıllık aboneliği şimdi başlatmak için bizimle iletişime geçebilir ya da TeamViewer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Paket içinde yer alan Premium plan kapsamındaki her özellik, 3 eş zamanlı kullanıcı, toplu dağılım ve 12 ay süreyle öncelikli desteğe sahip olma fırsatını kaçırmayın. Diğer planlara dair tüm detaylar için de yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden TeamViewer’ı Sertifikalı Bir Satıcıdan Satın Almalısınız? 

  • 7/24 destek ve hizmet: Size özel dedike personel ile Türkçe telefon ya da uzaktan bağlantı şeklinde destek sağlıyor, ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz eğitim içerikleri ve yardımcı belgeler ile programları üst seviye kullanabilmenize destek oluyoruz. 
  • Finansal çözümler ve indirimler: Faturanızın tamamı masraf olarak gösterilebilir olarak hazırlanıyor. Bireysel abonelik ticari olarak kullanılamamaktadır. Ekip aboneliği sayesinde bir şirketin sahip olduğu birden fazla lisansın en iyi şekilde kullanılmasını ve Admin Console üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. 10+ lisans alımında toplu indirimlerden faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Bulut çözümleri: Sağladığımız bulut çözümleri ile kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri çözümleri sunuyoruz. Microsoft Teams, Slack ve diğer kurumsal araçlarla entegrasyon sayesinde verimliliği artırıyoruz.